fbpx

Par mums

SIA AI Konsultāciju birojs ir viens no 10  lielākajiem un zināmākajiem Latvijas grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumiem. Apkalpojam vairāk kā 100 uzņēmumus dažādās industrijās un tie kā mūsu galveno pievienoto vērtību izceļ zināšanas, profesionalitāti un personisko attieksmi. Mūsu klienti bieži mūs iesaka saviem sadarbības partneriem, veicinot mūsu biznesa izaugsmi un attīstību.

AI Konsultāciju birojs ikdienas darbā plaši izmanto tehnoloģijas nolūkā automatizēt rutinētas, pievienoto vērtību neradošas funkcijas, kvalificētiem biroja darbiniekiem fokusējoties uz zināšanām balstītām operācijām un klientu apkalpošanu.SIA AI Konsultāciju birojs klienti ir veiksmīgi uzņēmumi, kuriem ir svarīgi saņemt precīzus datus un konsultācijas operatīvai biznesa lēmumu pieņemšanai. AI Konsultāciju birojs klientu uzņēmumu īpašnieki un vadītāji savā dzīvē ir raduši saņemt un novērtēt kvalitatīvu apkalpošanu un personisku attieksmi.

Vīzija

Inovatīvs “accountech” – modernu un prasīgu uzņēmēju pirmā izvēle.

Misija

Pārliecība par organizācijas darbības atbilstību likumdošanai rada mūsu klientos sirdsmieru, ļaujot koncentrēties uz tiešajiem biznesa jautājumiem.

Mēs sniedzam atbalstu klientu biznesa izaugsmei, pievēršot uzmanību faktiem, svarīgu lēmumu potenciālajiem riskiem, nodrošinot precīzu biznesa informāciju, izskaidrojot nodokļu likumdošanu un veicot ikdienas grāmatvedības darbu.

10

Gadi biznesā

8

Kvalificēti eksperti

100

Brīnišķīgu klientu

0

VID uzrēķinu

Mūsu komanda