fbpx

Par sirdsmieru

Mans bizness, mans bizness, mans bizness…
Kad aizveru acis, man šie vārdi šķiet kā dažāda lieluma, fontu un krāsas burtiem rakstīti. Daži no burtiem ir pasvītroti, dažiem atkal un atkal pārvilkts pāri ar pildspalvu. Kaut kur redzama tikko manāma svītra pāri šiem abiem vārdiem, kura nu jau izbalējusi bāla un tikko saskatāma. Starp vārdiem vairāki mitru pilienu nospiedumi, bet galā pielikta ļoti trekna un labi redzama izsaukuma zīme.

Prieks, negulētu nakšu nogurums, līksme, nodevības un bezspēcības asaras, uzvaras prieks, pieredze, pamatīgums un bezbailība, gandarījums, neizmērojams lepnums, bailes, kolēģu plecs un līdzcilvēku uzmundrinājums. Tas ir mans bizness.

Kad ikdienā izdzīvo visu šo emociju gammu, tev nepieciešams sirdsmiers un pārliecība. Pārliecība, ka tev ir kāds, kurš palīdz rūpēties un sargā tavu biznesa aizmuguri, kamēr pats rosies biznesa frontes līnijā. Tev nepieciešams kāds, kurš tevi konsultē pirms sarežģītu lēmumu pieņemšanas, tev nepieciešams kāds, kurš tev oponē, balstoties uz tava biznesa datiem, tev vajadzīgs kāds, kurš tev palīdz noorientēties nodokļu likumdošanas džungļos un, pavisam noteikti, tev svarīgs atbalsts brīžos, kad esi nonācis domstarpībās vai diskusijās ar biznesu uzraugošajām iestādēm.

Nereti jautājam saviem vairāk kā 100 dažādu nozaru klientiem, kāpēc mēs joprojām esam kopā. “Jūs iedziļināties mūsu biznesā un nerimstaties, kamēr neesiet sapratuši, kā tieši mēs taisām naudu. Jūs esiet kompetenti un pamatīgi. Rodas tāda drošības un paļāvības sajūta. Ir sirdsmiers.”

Es zinu, ka mūsu klientiem vārdi “mans bizness” nozīmē to pašu ko man. Un tāpēc ir viegli. Viegli saprasties un sastrādāties.

Nāc arī tu, durvis ir vaļā. Pie mums var iemantot sirdsmieru par naudu.

Aiva Liakovičus
AI Konsultāciju birojs
Augošs bizness, sirdsmiers un pārliecība.

aibirojs-par-mums-konsultacijas-gramatvediba